Přidat téma | Úvodní strana 
Seznam témat
Arbeitcar Palio
Autor: wr8
Datum: 23.08.2016, 21:03:30           upraveno 23.08.2016, 21:11:31

Je okurkova sezona,moc se tady toho nedeje,tak neco malo pridam.

nejakou dobu jsem shnanel nejaky funkcni nenarocny pracovni auto,jezdim celou republiku a potkat se me da celkem kdekoliv.Moje volba padla na Palio,a v nafte kvuli spotrebe pri vetsim najezdu km.Podaril se me najit kousek mezi F-M a Havirovem,zrovna jsem jel do Ovy pracovat tak jsem se na to zastavil kouknout.

Auto stalo pod stomem,nejakou dob u nejezdilo,na prvni pohled ve slusnym stavu ale neopecovavany,karoserie krasna bez koroze,motor krasne chytil na brnk,pri zkusebni jizde silene hucelo lozisko.Vzal jsem to a po ceste prozil peklo na dalnici s tim silene hlucnym loziskem,ale dal jsem to 180km

Re: Arbeitcar Palio
Datum:23.08.2016, 21:15:36           upraveno 23.08.2016, 21:15:56

jeste po ceste se me zdalo ze je to silene zdechly, a taky jo,predni brzdy pribrzdovaly,takze
ocistit,rozhybat a uz je to lepsi,malicko jsem koukl na motor,odpojil egr,upravil tlakovou regulaci ve vstrik
cerpadle a drobatko pridal,auto se celkem hezky rozjezdilo

prvni ukony:predni loziska

spodni čepy
čepy řízeni
manzety poloos
samozrejme
geometrie

nasadil jsem na to kola co jsem mel doma a obul 195/50 r15

Datum:23.08.2016, 21:19:14

pojezdil nejaky km,docela jsem si zvykl,uz to docela funguje jen me vadi malo vykonu a spatny zprevodovani

nechal jsem si to polepit folii ,aby nebylo videt dozadu(co tam vezu) a hlavne jsem nasel krasny ciry svetla ze nejake prechodove verze pred FL

bohuzel u nas jsem sehnal jedno svetlo a jeden blinkr
druhy svetlo me elit sehnal v polsku
a druhej blinkr jsem koupil na ebay z lotysska

Datum:23.08.2016, 21:20:40

bucek

Datum:23.08.2016, 21:23:05           upraveno 23.08.2016, 21:24:06

jo a jeste jsem dozadu nasadil kotoucovy brzdy z Delty 2 co jsem mel doma na dily,lanovody jsou z punta gt a
vychazi tip top ale rucka funguje hezky(kotouce a desky samozrejme novy)

Datum:23.08.2016, 21:30:11

neco o voze
Fiat Palio weekend
r.v 2001
najeto dle tachometru 154 tis. km
motor 1,7 Td
výkon 51kw

jedna se o motor bez IC kterej tomu opravdu chybi,zvlast kdyz se tomu naklada a je teplo,na druhou stranu me to mile prekvapilo ze to ma orig. chladicek oleje s termostatem

motor docela hezky startuje,jen nefunguje termostat (klasika) takze je to porad studeny

bohuzel tento motor me nejak nechuti takze uz mam pripraven 1,9td z te delty na kterej bych rad pouzil VNT turbo a celohlinikovej IC z laguny co me tady lezi,prevodovka pujde upravit aby se s tim dalo jezdit normalne i po dalnicich

Seznam témat
Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno: *
code - bez tohoto obrazku nemuzete vlozit prispevek
Vaše heslo: *
(Kód z obrázku)
Váš e-mail:
Obrázek: 
Maximální rozlišení obrázku závisí na rychlosti Vašeho připojení!!
Ideálně vkládat obrázky do velikosti 1400x1050 pixelů, 1024kb, akceptovány jsou obrázky typu JPEG, JPG, GIF, BMP ...
Text zprávy: *
  Zasílat odpovědi na výše uvedený email
* - povinný údaj
* - heslo zadejte pouze pokud máte zaregistrovanou přezdívku
Obrázek - podporovány jsou pouze obrázky typu jpeg, png, bmp a jejich velikost bude automaticky přizpůsobena.